понеділок, 10 липня 2023 р.

Солодкі історії

          

 До всесвітнього дня шоколаду, яке відзначають 11 липня,  ми підібрали  книжки які вам варто прочитати і підсолодити душу в цей «шоколадний» день.

 І перша книжка яку ми вам рекомендуємо прочитати це «Чарлі та шоколадна фабрика» Роальда Дала. В ній розповідається про хлопчика з бідної сім’ї на ім’я Чарлі якому посміхнулася пані вдача і він отримав золотий білет на найчудовішу, найдивовижнішу, чарівну шоколадну фабрику «Вонкі», власником якої є чудернацький винахідник Віллі Вонкі. Море дивовижних ласощів, машин, дивних робітників які викликають питання «як таке можливо?» на що вам власник фабрики промовить що все можливо! А що саме чекає Чарлі в кінці подорожі по фабриці ви можете дізнатися поринувши в цей дивовижний світ разом з хлопчиком.                    Дал Р.Чарлі і шоколадна фабрика.-Видавництво "А-ба-ба-га-ла-ма-га",2018.-239с.

Наступна книга яку ми вам пропонуємо для прочитання є збірка творів різних авторів під назвою «Львів. Шоколад. Кам’яниці». Це цілих десять чудових оповідань, овіяні почуттями, романтикою та чарами міста де переплітаються давність із сучасністю. Кожна історія оповита почуттям загадковості, поволі розкриває таємниці про які ви, напевно, не чули і навіть не здогадувалися.  Львів.Шоколад.Камяниці:збірка/укл.Н.Нікалео.-Харків:Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля",2020.-256с.

Третьою книгою в цьому списку є «Теплі історії до шоколаду» Надійки Гербіш, любительці історій та шоколаду. Ця чудова книга наповнена невеличкими історіями переповненими різноманітними людьми та подорожами, містами та значущими місцями, творчістю та любов’ю, дружбою та посмішками, теплом та затишком. Це історії наповнені комфортом та почуттями що варті вашої уваги.                                     Надійка Гербіш. Теплі історії до шоколаду.-К.:Брайт Стар Паблішинг, 2015.-144с.

В цьому солодкому списку додає свою перчинку «Шоколад із чилі» Йоанни Яґелло , що є продовженням історії головної героїні Халінки. Вона здійснила свою мрію і вступила до бажаного приватного ліцею , хоча і прийдеться заробляти на навчання самотужки. Стосунки з недавно знайденою сестрою, яку та давно втратила, не завжди такі хороші як хотілося б, а тільки розібравшись в почуттях до Адріана як хлопцю треба їхати за кордон на навчання залишаючи її. В очікуванні зимових канікул Лінку чекає неприємний сюрприз, бо все ж таки кохання не завжди солодке, воно має іноді й солоний або гоструватий присмак , наприклад як шоколад із чилі. Ягелло Йоанна. шоколад із чилі: роман /Йоанна Ягелло; пер. з пол. Божени Антоняк.-Львів: Урбіно, 2017.-288с.

Сподіваємося цей підбір книжок западе вам в саму душу, так само як і нам, і читаючи їх ви отримаєте насолоду, а посмішка буде прикрашати ваше обличчя. Смачного читання!

Немає коментарів:

Дописати коментар