«Шпаргалки з етикету» — це книга про життя та гідну поведінку кожного з нас, про нехитрі правила, опанування якими створить вам імідж обізнаної, порядної та вихованої людини. А найголовніше — допоможуть почуватися комфортно і впевнено у будь-якій компанії.
Кронін М. Сто років Ленні та Марго / Мерієн Кронін ; пер. з англ. Ю. Шекет. - Х.: Віват, 2022.- 368с.
Сімнадцятирічна Ленні має невиліковну хворобу. У дівчини обмаль часу, так само як і у вісімдесятитрирічної Марґо. Одного разу ці пацієнтки зустрічаються в лікарні, і між ними миттєво виникає зв’язок: підсумовуючи свій вік, вони виявляють, що на двох прожили сто років. Художньо обдарована Марґо змінює погляд Ленні на світ, і подруги вирішують: не важливо, скільки часу їм лишило життя, — вони не згають ані секунди. Жінки намалюють сто картин, у яких відобразять своє «століття» з історіями кохання та втрат, мужності й доброти, з обличчями всіх, кого вони зустріли та не встигли зустріти. Але коли остання картина буде намальована, чи означатиме це кінець?
Для пам’яті про життя Ленні та Марґо це лише початок…
Мозес протягом шести місяців після смерті дружини щодня навідується на її могилу. Зазвичай мовчки обідає на цвинтарі та повертається додому, але одного весняного дня на нього очікує несподівана зустріч.
Медді Гарріс самотньо всюди, але не на кладовищі — тут спокійно та можна забути про власні проблеми, а їх у дівчини чимало. Медді зростає без матері, у неї непрості стосунки з батьком, вона майже не має друзів, а тут ще й хлопець кинув її у скрутний момент. Вона називає нового знайомого Трулав — «справжня любов», а він по-батьківськи кличе її Сонечком. І Медді навіть не уявляє собі, яку роль відіграє Артур у її житті та в долі його теж самотньої старенької сусідки Люсіль, котра обожнює готувати домашню випічку. Саме від зустрічі цих героїв і почнеться історія справжньої відданої дружби та взаємної підтримки, що її можна часом дістати й від пересічного незнайомця.
Яку Е. Найщасливіша людина на землі. Мемуари чоловіка, що пережив Голокост/Едді Яку ; пер. з англ. В.Галичиної. - Х.: Віват, 2022.- 144с.
Абрагам Якубович народився в Німеччині 1920 року. 10 листопада 1938 року, ранком після єврейських погромів «Кришталевої ночі», юнака побили й доставили до Бухенвальду. Про Аушвіц він тоді ще не знав. Попереду чекав «марш смерті». 15 000 в’язнів загинули. Едді поталанило втекти. Чоловік, який шукав просвіток смеркальної пори Голокосту, відійшов у вічність на 102 році життя, бувши найдобрішим і найактивнішим старим у світі, як він і хотів. У родинному колі. Під мирним небом.
Перес ніколи не планувала втечі з іподрому, але одного дня доглядальниця забула зачинити двері стайні. Так кобилка опинилася в самісінькому серці Парижа. Здається, це нісенітниця: кінь блукає містом! Але це лише початок: на Перес чекає знайомство із собакою Фрідою, двома авантюрними качками та велемудрим вороном. Однак по-справжньому доленосною для Перес стає зустріч із Етьєном, хлопчиком, який мешкає зі своєю прабабусею в фантастичному будинку.
Що ж буде далі? Адже кобилку шукатимуть. Якщо, звісно, Етьєн не вирішить її сховати…
Роман Шухевич — Головний командир УПА в 1943-1950 роках. Він є не лише видатною постаттю в історії боротьби за українську незалежність, а й яскравим представником справжньої української еліти: походив з авторитетної родини, блискуче освічений, серйозно займався спортом, музикою, зрештою, став успішним бізнесменом.
Роман Шухевич був принциповим ворогом «червоної імперії». Гнучкий тактик і проникливий стратег, він робив те, що лише зараз, в умовах російської агресії проти України, стало очевидним багатьом.
Книжка крок за кроком простежує наповнене драматичними подіями життя Романа Шухевича, відкриваючи для нас передусім надзвичайно цікаву й потужну Особистість.
Джерело: https://nashformat.ua/products/roman-shuhevych.-zhyttya-legendy-709611
Соломон Олександра. Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків / пер. з англ. валерія Глінка. - 2-ге вид. - К.: Наш формат, 2022. - 256с.
Уявляєте, що сталося б, якби люди сідали за кермо без підготовки? Або починали працювати без будь-якої кваліфікації? Навряд чи ви подумали про щось оптимістичне. Чому ж тоді ми так легковажимо сферою стосунків і думаємо, що все якось «само владнається»?
Не владнається — над взаєминами варто працювати. На цьому наголошує психологиня Александра Соломон. Вона понад 20 років консультує клієнтів, які не можуть знайти пару чи побудувати здорові стосунки. У книжці вона узагальнила власний досвід і запропонувала шлях із 20 уроків, що допоможуть відшукати «свою» людину й бути щасливими разом.
Джерело: https://nashformat.ua/products/ne-bijtesya-lyubyty.-20-urokiv-samopiznannya-na-shlyahu-do-schaslyvyh-stosunkiv-709409
Найт С. Збери своє лайно докупи. як завершити нагальні справи й почати робити те, що хочеться /Сара Найт ; пер. з англ. А.Цвіри. - Х.: Віват, 2022-224с.
Запишусь до спортзалу… завтра. Почну писати статтю… у вівторок. Оплачу рахунки… наступного тижня. Та годі вам! Так усе життя відкласти можна. Настав час зібратися. Авторка цієї книжки пропонує навчитися організованості та самоконтролю.
Зібрати власне лайно докупи допоможуть:
• три прості інструменти для впорядкування мільйона завислих справ;
• методики, завдяки яким ви припините виправдовувати власні лінощі;
• поради щодо того, як зосередитися на найважливішому та навчитися розставляти пріоритети;
• дещо цікаве про негативне мислення, через яке ваші таск-листи стають нескінченними.
Розірвіть абсурдний цикл самосаботажу, щоб нарешті дістати можливість бути організованим та щасливим!
Подобна Євгенія. Дівчата зрізають коси. книга спогадів / російсько-українська війна / Євгенія Подобна, тексти; Укр.ін-т нац. пам'яті; 2-ге вид. стер. - К.: Люта справа, 2020. - 346с.
“Дівчата зрізають коси”- це спогади 25 жінок-воячок, які брали участь в російсько-українській війні у складі Збройних сил України та добровольчих підрозділів у 2014-2018 рр. як стрілки, кулеметниці, медики, мінометниці, снайперки та ін.
У спогадах йдеться про бойові операції різних років на Луганщині та Донеччині, про звільнення українських міст та сіл від окупантів, спогади про побратимів, місцевих мешканців, воєнний побут, а також роздуми про становище жінки в українському війську в різні періоди війни. Розповіді доповнені фотографіями із зони бойових дій.
Немає коментарів:
Дописати коментар