четвер, 15 березня 2018 р.

Сторінками книжок Віталії Савченко

Потроху бібліотека наповнюється сміхом, гомоном, дітлахи потихеньку розсідаються і очікують. А очікують вони розповідь про "Сім'ю чарівників", книгу яку написала дитяча письменниця, Віталія Савченко, яка завітала до нас в гості із далекого Івано-Франківська. Тим часом на столі з'являються малюнки, це діти заздалегідь підготувались до зустрічі, прочитали та намалювали казкових героїв.Діти не лише захоплено слухали пані Віталію, яка майстерно розповідала історії голосами казкових героїв, а й самі читали і розгадували загадки. Відповіла й на запитання учнів, зокрема, звідки письменниця черпає такі чудернацькі історії. А історії із життя лісових мешканців, за словами Віталії Савченко, переказує їй сорока, що мешкає за вікном, іноді нашіптує фея.
Та не обійшлося і без гри, із зав'язаними очима потрібно намалювати казкового героя, а це не так вже й легко, чудернацькі вони виходять.

Звичайно ж, дуже приємно коли другокласники із школи №115 та школи №7 йдуть із бібліотеки з автографом та спільним фото з автором.Немає коментарів:

Дописати коментар