понеділок, 21 грудня 2015 р.

Новорічно-різдвяна мозаїка

Минають останні дні старого року. На порозі – найсвітліші новорічні та різдвяні свята, які були й лишаються надзвичайно радісними у житті кожного з нас! 
Бібліотека на Кавказькій продовжує крокувати Новорічним проспектом!
Сьогодні до нас завітали наші постійні читачі, учні 115 гімназії та 221 школи, які долучилися до Всеукраїнського проекту «Дід Мороз України». З великим натхненням дітлахи писали свої листи до Діда Мороза, в яких вони розповідали про своє життя, родину, про успіхи в навчанні, про свої інтереси та хоббі. Але головне, що в кожному листі звучало побажання миру та злагоди на нашій Землі.


Постійна читачка та волонтер Погоріла С.М. провела святково-новорічну ART-терапію «Уроки-навпаки». Фізкульт- хвилинка чергувалась із віршами про Новий рік, англійська вікторина перекликалась із музичними завданнями «відгадай мелодію», цікава математика перепліталась із креатив-уроком праці.Також учні мали змогу взяти участь у творчій майстерні «Діда Мороза»! Вони навчилися виготовляти новорічні вироби, а саме: сніжинки- витинанки, сніговички, паперові ялинки, ляльки-мотанки та багато інших цікавинок.


  У цьому році бібліотека взяла участь у щорічній акції «Дід Мороз України». Чимало юних читачів та відвідувачів, зокрема, учні 115 та 221 школи, вихованці спеціалізованої школи "Надія" приєдналися до цього проекту. На часі бібліотека завершила святкову акцію та передала скриньку з листами своєму партнеру - поштовому відділенню 03035. Бажаємо, щоб листи дітлахів не залишились без уваги і здійснились найзаповітніші дитячі мрії та побажання!!!


За ініціативи бібліотеки до Новорічних свят малюнки, частина ляльок-мотанок та плакати з "долоньками-побажаннями" від маленьких читачів були відправлені воїнам АТО на схід України.

                             

                               

                             

Запрошуємо всіх бажаючих на майстер-класи від бібліотеки!
Немає коментарів:

Дописати коментар