четвер, 18 листопада 2021 р.

Максимально незвичне свято

19 листопада 2002 року прогресивна світова спільнота вперше відзначила Всесвітній день туалету.

У 2001 році під час конференції, присвяченої проблемам туалетів в світі, прогресивна світова спільнота проголосила Всесвітній день туалету. Конференцію проводили у Сінгапурі - столиці виключної чистоти туалетів.

200 представників Азії, Європи та Північної Америки, 17 національних туалетних асоціацій зустрілись аби обговорити проблеми та розглянути нові концепції розвитку туалетної справи. Результатом зустрічі стало утворення Всесвітньої туалетної організації.

Звісно, свято запровадили не для формального звеличення туалетів. Цей день присвячений нагадуванням людству про те, що більшість світового населення або не мають туалетів вдома, або мають небезпечні умови вбиралень. У третині шкіл всього світу туалетів просто-напросто не вистачає. 900 млн школярів не можуть вимити руки після відвідування туалету, а майже 300 тисяч дітей у віці до 5 років щорічно помирають через діарею.

Тож традиційно у цей день в різноманітних державах світу проводять заходи, направлені на привернення уваги суспільства до місць загального користування, покращення системи туалетів та підвищення гігієнічних стандартів вбиралень.

Немає коментарів:

Дописати коментар