четвер, 18 листопада 2021 р.

День народження Діда Мороза

Друзі! Виявляється, в нашого улюбленого казкового героя і головного чарівника країни — Дідуся Мороза — теж є свій День народження. А святкує він його 18 листопада.

За легендою, Діду Морозу вже більше 2000 років! Його батьківщиною вважають древнє російське місто Великий УстюгВологодської області. Саме 18 листопада там настає справжня зима, вдаряють морози, і місцева річка Сухона покривається льодом.

Донедавна дата народження зимового володаря залишалась для всіх великою загадкою. Та у вересні 2005-го року світ облетіла радісна звістка —  відкрили таємницю дня народження Діда Мороза.

Відтоді 18 листопада Дідусеві Морозу щороку влаштовують пишні іменини. Особливо старанно до них готуються на батьківщині дитячого улюбленця.

Цього дня відкривають спеціальну поштову скриньку, куди можна опустити привітання Діду Морозу, що з радістю роблять і місцеві дітлахи, і приїжджі туристи.

Привітати казкового іменинника з далеких країв приїжджають і його численні колеги — Санта-Клаус із Фінляндії, Мікулашіз Чехії, Снігурочка із Костроми… А вірні помічники Дідуся Мороза готують для нього новий костюм.

Кажуть, від дня народження Діда Мороза потрібно починати підготовку до зимових свят, щоб ретельно продумати ідеї новорічних подарунків та як слід ними запастися. 

Немає коментарів:

Дописати коментар